سخنگوی ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد

سخنگوی ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد
سید علیرضا علوی رضوی رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان سخنگوی این ستاد انتخاب شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دومین جلسه ستاد نوروزی کیش با هدف بررسی و تصمیم گیری در خصوص "ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک ملی به کیش، معرفی نماینده های کمیته های ستاد نوروزی، سرعت بخشیدن به رسیدگی شکایات مردمی از طریق سامانه 124، تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده در مبادی ورودی کیش و سطح شهر، برگزاری رویدادها و جشنواره های فرهنگی و هنری با رعایت ضوابط بهداشتی، نظارت و کنترل نرخ ارائه خدمات گردشگری،ساماندهی خانه های شبانه، تامین سوخت و ارسال اقلام غذایی توسط خودروهای سنگین، ذخیره سازی مواد غذایی، ارائه خدمات فنی برای تردد خودروهای سواری، فعال بودن نانوایی ها، پاسخگویی به شکایات به صورت 24 ساعته" با حضور خسرو نشان دبیر ستاد نوروزی کیش، ظهر دوشنبه 27 بهمن در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.
خسرو نشان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره بر لزوم انسجام و وحدت کلام در اطلاع رسانی و ارائه گزارش عملکرد ستاد نوروزی 1400 کیش؛ سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان و رئیس کیمته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد نوروزی کیش را به عنوان سخنگوی این ستاد معرفی کرد.
نشان تصریح کرد: با معرفی سخنگوی ستاد نوروزی کیش و مدیریت اطلاع رسانی گسترده و جامع در زمینه ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم در مناطق مختلف کیش؛ جزیره کیش به شایستگی از گردشگران این منطقه میزبانی می کند.
وی با بیان این که شمار زیادی از گردشگران از سراسر کشور به مناطق تفریحی و گردشگری استان های کشور سفر می کنند گفت: جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری منطقه؛ میزبان گردشگران تمام استان های کشور است از این رو نظارت بر نرخ ارائه خدمات و رعایت ضوابط بهداشتی اهمیت زیادی دارد.
دبیر ستاد نوروزی کیش با تاکید بر اعمال محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا در منطقه آزاد کیش بر ضرورت حفظ برند جزیره کیش اشاره داشت و گفت: با هم افزایی و همراهی کمیته های ستاد نوروزی کیش کیفیت ارائه خدمات ارزنده به گردشگران ارتقاء می یابد.
خسرو نشان نقش موثر کمیته تخصصی سلامت در ستاد نوروزی کیش را مهم و مثبت ارزیابی کرد و گفت: با اطلاع  رسانی سامانه 124برای رسیدگی به شکایات مردمی و جلب رضایتمندی گردشگران نظارت های حداکثری با جدیت تمام ادامه خداهد داشت.
به گفته نشان جشنواره نوروزی فرهنگی و هنری با رعایت دقیق ظوابط بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در جزیره کیش برگزار خواهد شد.
وی شرکت هواپیمایی کیش را ابزاری موثر برای کنترل نرخ فروش بلیت شرکت های هواپیمایی به مقصد جزیره کیش معرفی کرد و اظهار داشت: در راستای حمایت از اصناف، بازاریان، ساکنان کیش و گردشگران از ظرفیت هواپیمایی کیش برای تنطیم نرخ بلیت در ایام نوروز استفاده خواهیم کرد.
خسرو نشان افزود : با هدف نظارت های حداکثری بر رعایت ضوابط بهداشتی خانه های شبانه در جزیره کیش ساماندهی می شود.
سعید پورعلی رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی ستاد نوروزی کیش در ادامه این جلسه بر ممنوعیت تردد خودروهای پلاک ملی به مقصد جزیره کیش اشاره داشت و گفت: محدودیت های ناشی از شیوع بیماری کرونا تا 15 فروردین ادامه دارد و شرایط تردد مسافران توسط شناورهای دریایی نیز در دست بررسی است.
پور علی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مسافرانی که دارای سند مالکیت، رزرو هتل و یا شاغل در جزیره کیش هستند می تواند با ارائه مدارک لازم از مسیردریایی وارد جزیره کیش شوند.
وی افزود: برای خودرو های حامل سوخت و مصالح طرح های عمرانی و مواد غذایی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و این خودرو ها می توانند به جزیره کیش تردد کنند.
سعید پورعلی با اشاره به این که اسکان موقت در جزیره کیش امسال برپا نخواهد شد افزود: اقدامات خوبی در حوزه زیباسازی شهری انجام شده و ارائه خدمات با کیفیت حمل و نقل عمومی و نصب "GPS" در خودروها برای جلوگیری از تخلفات گردشگری در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.
همچنین محمد پورسینا رئیس کمیته بازرسی و پاسخگویی به شکایات در خصوص برگزاری نخستین جلسه داخلی در حوزه مدیریتی خود برای بهره مندی از تجربیات سال 98 و آسیب شناسی از شکایات ثبت شده در سامانه 124 اظهار داشت: در ایام نوروز سامانه 124 محور اصلی برای رسیدگی به شکایت ثبت شده است و ما آمادگی لازم برای بازرسی و رسیدگی به شکایات و گرد آوری اطلاعات را داریم.
سید علیرضا علوی رضوی رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و سخنگوی ستاد نوروزی کیش با تاکید بر این که روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش برای تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده حوزه فعالیتی خود را در بخش مجازی و آنلاین متمرکز کرده است گفت: محتواهای تولیدی رسانه ای با هدف آگاهی بخشی به عموم جامعه در خصوص رعایت ضوابط بهداشتی و ارائه خدمات گردشگری در بستر فضای مجازی و به صورت آنلاین ارائه خواهد شد.
سخنگوی ستاد نوروزی کیش طراحی المان های پوستر نوروزی را الهام گرفته از شاه نامه عنوان کرد و گفت: تمام فایل ها به صورت "پی دی اف"در اختیار  گردشگران قرار داده خواهد شد و نقشه گردشگری و مسیر یابی این منطقه و کتابچه گردشگری نیز به روز رسانی شده است.
وی گفت: تهیه بروشور سفر، و موشن گرافی ها در حال انجام است و ارسال پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به کشورهایی که جشن ایام  نوروز را برگزار می کنند و همچنین ارسال کارت تبریک به ادارات و نهادها ازدیگر برنامه های کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد نوروزی است.
شایان ذکر است: آماده سازی مساجد و نمازخانه ها، تامین بودجه کمیته های ستاد نوروزی، اسکان میهمانان سازمان و افزایش خودروهای سازمانی، اعزام بیماران به سرزمین اصلی از طریق بالگردها، بررسی دکل بی سیم ارائه خدمات ارتباطی از جمله مباحث مطرح شده در دومین جلسه ستاد نوروزی کیش بود.

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.